Nazywam się Sławomir Moszniński, tworzę tego bloga z pasji do swojego zawodu oraz branży kruszyw. Obecnie zajmuję się bardzo ciekawym projektem – wprowadzając na rynek kruszyw aplikację do kupna i sprzedaży materiałów sypkich od firmy Schuttflix.

Zapraszam do kontaktu jeżeli:

-poszukujesz oferty na materiały sypkie, kruszywa (każda ilość)

-zajmujesz wydobyciem i sprzedażą kruszyw (zwiększam sprzedaż)

-chcesz otworzyć żwirownię, ale nie wiesz od czego zacząć,

-masz na sprzedaż maszyny związane z wydobyciem kruszyw (refulery, zakłady przeróbcze, koparki, ładowarki itd)

 

kontakt@galeriakruszyw.pl

603-691-514


OPINIE KLIENTÓW

Paweł Abramczyk Trans-ziem

Niedawno potrzebowaliśmy pomocy w realizacji transportu dużej ilości piasku. Ogłoszenie na portalu Galeria Kruszyw w parę dni przyniosło kilku nowych przewoźników dzięki czemu termin realizacji inwestycji zostanie dotrzymany. Polecam portal ze względu na wysoką skuteczność i duże zasięgi wśród osób z branży.

MOTOBUS Sp. z o.o. Sp. k.

Obecny rynek oczekuje od funkcjonujących na nim podmiotów nowoczesności, która związana jest z reklamą poprzez portale społecznościowe i blogi tematyczne. Takie możliwości pozwalają na szerszą rozpoznawalność firmy. Stosując reklamę skierowaną do idealnych klientów tworzymy  nowe możliwości nawiązania współpracy. Działania marketingowe odzwierciedlają i utwierdzają zajmowaną pozycję na rynku gospodarczym. Jako firma, która od wielu lat ma przyjemność współpracować z Panem Sławkiem, polecamy pomysł w postaci wizytówki na portalu Galeria Kruszyw. Korzystanie z możliwości jakie daje nam autor, jest świetną alternatywą dla reklamy swojej firmy na większą skalę i dotarcie do szerszego grona klientów. MOTOBUS Sp. z o.o. Sp. k.

Zadaj pytanie: