Domena Toruń

Opis działalności

Domena Toruń

Działalność naszej firmy nakierowana jest na pozyskiwanie najwyższej jakości materiałów i tworzenie najbogatszej oferty kamieni użytkowych, dających naszym Klientom możliwości spełniania potrzeb wyrafinowanej estetyki, aranżacji najważniejszych życiowych przestrzeni oraz doświadczania subtelnego i unikalnego piękna naturalnego materiału, jaki stanowią kamienie.

Satysfakcja naszych Klientów jest najważniejsza. W realizacji tego zadania kierujemy się profesjonalizmem, wiedzą i rzetelnością. Dzięki doradztwu, starannemu doborowi materiałów i szybkiej realizacji, cieszymy się zaufaniem klientów, którzy chętnie do nas wracają.

Różnorodność rodzajów kamieni, bogactwo odcieni i kolorów, niepowtarzalność wzorów i kształtów przy jednoczesnej możliwości wydobywania z naturalnych brył nowych form, uwypuklających naturalne piękno – tworzy spektrum możliwości wykorzystania kamieni do aranżacji najważniejszych dla naszego życia przestrzeni – domu, miejsc odpoczynku i pracy.

W bogatej ofercie firmy Domena Plus, z pewnością znajdziecie Państwo, najlepsze dla siebie materiały. Wieloletnia praca w branży i wiążąca się z tym wiedza w odniesieniu do materiału, jakim jest kamień, możliwości jego zastosowania, pozwalają nam doradzać tak, by powstające z naszych kamieni aranżacje były nie tylko piękne, ale też ponadczasowe.

Adres:
Domena plus
ul. Łódzka 115
87-100 Toruń
NIP: 9561067182
Telefon: 56 654 85 12
Tel. kom.: 514 66 26 79
E-mail: biuro@domenaplus.com

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU OSOBISTEGO

JEST TO NAJLEPSZY SPOSÓB
NA DOKONANIE WŁAŚCIWEGO WYBORU KAMIENI,
DO REALIZACJI WŁASNYCH POMYSŁÓW ARANŻACJI PRZESTRZENI

POZOSTAJEMY W PAŃSTWA DYSPOZYCJI

Mapa dojazodwa

Domena Toruń

Łódzka 115, Toruń, Polska

Wskazówki dojazdu