BOGMAR Suwałki Bogusław Martynko

Opis działalności

BOGMAR Suwałki Bogusław Martynko

Zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie robót ziemnych, transportowych, rozbiórkowych, produkcji i sprzedaży kruszywa, wynajmu sprzętu. Starannie poszerzamy naszą ofertę, wdrażamy nowe technologie oraz sprzęt, aby jak najlepiej zaspokoić oczekiwania rynku.  Nasza firma istnieje na rynku od 1987 roku. Założycielem firmy jest Bogusław Martynko. Od tego momentu po dzień dzisiejszy naszym głównym założeniem jest satysfakcja Klienta z naszej pracy.

Oferujemy kruszywo płukane o frakcjach:

2/8 mm

8/16 mm

2-16 mm

otoczak 16-32 mm,

piasek drobny 0-1 mm,

piasek 0-2 mm,

pospółka 0-16 mm,

kruszywo 0-32 mm.

Dzięki systematycznemu rozszerzaniu parku maszynowego, wyposażenia technicznego jesteśmy gotowi wykonać bardzo szeroki zakres różnorodnych prac i usług. Zaczynając od tych mniejszych jak i większych przedsięwzięć.

Wieloletnie doświadczenie w zakresie robót ziemnych pozwala nam na fachowe doradztwo oraz wykonywanie usług na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co pozwala dobrać nam skuteczną metodę pracy oraz znacząco obniżyć koszty.

Pracujemy wykorzystując w pełni serwisowane i sprawdzone maszyny, zatrudniamy pracowników z doświadczeniem, którzy profesjonalnie i sprawnie obsługują urządzenia budowlane. Gwarantujemy 100% satysfakcji z naszych usług, wszystkie prace wykonujemy w terminie!

Zapraszamy do współpracy!

Mapa dojazodwa

BOGMAR Suwałki Bogusław Martynko

ul. Bolesława Chrobrego 34 16-400 Suwałki

Wskazówki dojazdu