Eko Carbo-Julia transport kruszyw Wałbrzych

Opis działalności

Jesteśmy działającym dostawcą paliw dla przemysłu energetycznego i ciepłownictwa – naszym największym partnerem handlowym jest spółka energetyczna ČEZ, a.s. Korzystamy z technologii automatyzacji przemysłowej i posiadamy nowoczesny zakład produkcyjny oraz infrastrukturę kolejową. Jesteśmy liderem w zakresie innowacji i badań metod recyklingu materiałów odpadowych pochodzących z działalności górniczej, włącznie z wprowadzaniem tych metod na rynek i ich realizacją przemysłową.

Oferujemy transport kruszyw na terenie całej Polski oraz Czech

Prowadzimy działalność korzystną dla środowiska, opartą na usuwaniu odpadów i skutków szkód górniczych. Prowadzimy gospodarkę zasobami surowców, stanowiącymi potencjał produkcyjny przekraczający 4.500 GWh energii elektrycznej, czyli około 3% rocznej produkcji energii elektrycznej brutto w Polsce. Produkujemy paliwa przy jednoczesnej poprawie stanu środowiska naturalnego i stanowimy potencjalne zasoby niezależności energetycznej regionu miasta Wałbrzycha. Posiadamy zgodę na gospodarowanie odpadami z wzbogacania flotacji węgla. Stanowimy element historii przemysłowej miasta Wałbrzycha. Oczekujemy, że będziemy również elementem jego przemysłowej przyszłości.

W naszej ofercie znajdują się:

Transport kruszyw na terenie całej Polski oraz Czech

Dla przemysłu energetycznego i ciepłownictwa:

  • Innowacyjne paliwo energetyczne z mułów poflotacyjnych

Nasze Paliwo ECJ poza bardzo atrakcyjnym kosztem uzyskania z niego energii jest łatwe w transporcie i zasypie pieców i znacznie ułatwia proces odsiarczania! W chwili obecnej to jest nasz najlepszy produkt w sprzedaży.

  • Muły węglowe z flotacji węgla kamiennego

Dla Ceramiki Budowlanej:

Poza produktami przeznaczonymi do wykorzystania w energetyce, oferujemy także muł o niższej kaloryczności, mogący znaleźć zastosowanie w produkcji ceramiki budowlanej. Od lat prowadzimy współpracę z firmami, zajmującymi się jej wytwarzaniem.

Istnieje możliwość odbioru paliwa drogą kolejową i samochodową.

posiadamy własny skład opału – jego oferta znajduje się pod tym linkiem

zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku  Eko carbo -Julia transport kruszyw Wałbrzych

#transport kruszyw Wałbrzych

Mapa dojazodwa